Translate

неділя, 14 жовтня 2012 р.

наша подорож (Будапешт 2012)

Говорять, що в Будапешт закохуються - я згоден! і хоч були ми там 1 день,  встигли мало, але спогади лишились дуже приємні. Дуже гарне місто, дуже гарні  люди, зрозуміти яких на їх мові нереально. Але якщо в них щось запитати - вони зі всіх сил стараються допомогти.  Багато гарної архітектури, прекрасні зелені скульптури по всьому місту, на які можна дивитися годинами, і про кожну слухати цікаві історичні моменти.
Після екскурсії і поселення в готель, ми  вирішили поїхати в термальні купальні. Добиратись нам прийшлось на трамваї, і тут сталась одна невеличка неприємність - білети в трамваях не продаються! На зупинках стоять апарати, але там треба купувати за металеві копійки, яких в нас не було. Тому ми пішли в магазин щоб купити якусь дрібничку і отримати копійки, але коли ми просили в продавчині копійки, вона зрозуміла що нам треба, і запропонувала білети не трамвай! Виявляється білети там продаються у продуктових магазинах!
Купальні лишили нас в захваті, враховуючи, що це була автобусна екскурсія - то перепробувати всі види водного масажу - було саме те що треба. Але все це ви побачите тут.

Немає коментарів:

Дописати коментар